+48 665 806 244

Kim Jesteśmy?

Jesteśmy zespołem tworzącym filmy od ponad 8 lat, filmowanie to nasza pasja, dzięki temu  jesteśmy w stanie tworzyć coś unikalnego. Nasze filmy pokazują emocje, uczucia i są wspaniałą Pamiątką na długie lata. 

Co nas wyróżnia?

Doświadczony i Zgrany zespół - Tylko w zgranym zespole jesteśmy w stanie realizować ujęcia na najwyższym poziomie!

Filmujemy najwyższej jakości sprzętem - filmujemy wyłącznie bezlusterkowcami  Sony α i lustrzankami Canon z najwyższej jakości obiektywami - co daje nam idealną jakość i czystość obrazu, dźwięk rejestrujemy najwyższej klasy rejestratorem dźwięku, używamy profesjonalnych stabilizatorów obrazu, sliderów oraz drona aby filmu był dynamiczny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi produkcjami.

 

  • Bartek
    Założyciel
  • Adam
    Montaż / Operator
  • Przemek
    Fotografia / Montaż

0

Maksymalna ilość klatek na sekundę
Taka ilość klatek pozwala nam zwolnić obraz 20 krotnie i osiągnąć wspaniały efekt Slow Motion.

0

Maksymalna ilość pikseli - rozdzielczość 4K
Tak duża rozdzielczość pozwala dostrzec każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.

0

Pojemność Kart Pamięci w MB
Jest to pojemność kart, które wykorzytywane są do każdego zlecenia.

Sprzęt który wykorzystujemy
Bezlusterkowce Sony A7S i A7s II

Sony a 7s2Jedne z najlepszych dostępnych na rynku aparatów stworzonych z myślą o fimowaniu. Pozwalają rejestrować obraz w rozdzielczości 4K i Full HD z prędkośćia do 120kl/s. Niesamowicie czuła matryca pozwala na nagrywanie obrazu w Ciemnych pomieszczeniach bez utraty jakości i zwiększania ilości szumów w obrazie.

Kamery Sportowe GoPro HERO 5 Black

gopro

Najlepsze kamery sportowe, które pozwalają na rejestrację w rozdzielczośći 4K i niższych z prędkością aż do 480kl/s. Są niewielkie, przezco można je zamontować dosłownie wszędzie i uzyskać inne, nietypowe ujęcia. Ich rozmiary umożliwiają nagranie naturalnych zachowań, ponieważ osoby nagrywane nie są tak skrępowane jak przy użyciu tradycyjnych kamer.

Dron

p3pro

Dron Dji Phantom 3 Professional - Posiada Kamerę umożliwiającą nagrywanie w rozdzielczości 4K i Full HD - Ujęcia z lotu ptaka w tak wysokiej jakości dodają filmom oryginalności.

Rejestratory dźwięku i mikrofony

zoom h6

Zoom H6 - 6 kanałowy rejestrator najwyższej jakoiści dźwięku, dzięki niemu jesteśmy w stanie zarejestrować najwyższej jakości dzwięk bezpośrednio od zespołów i DJ`i, oraz dzwięk otoczenia z podłączonych do niego mikrofonów.

tascam

Kieszonkowy rejestrator Tascam - w połączeniu z mikrofonem krawatowym jesteśmy w stanie nagrać w świetnej jakości nawet szepty ludzkie, idealnie sprawdza się podczas przysięgi małżeńskiej.

ecm-cg1ecm-alst1

 Zewnętrzne mikrofony Firmy Sony, z różną charakterystyką nagrywania, dzięki nim otrzymujemy czysty i wyraźny dźwięk.

Stabilizacja Obrazu

pilotflyzhiyun crane 2

Elektroniczne stabilizatory obrazu typu Gimbal - Najnowocześniejsze i najskuteczniejsze rozwiązanie problemu z drganiem obrazu podczas ruchu. Dzięki nim rejestrowany przez nas obraz jest płynny i pozbawiony drgań nawet gdy operator przemieszcza się szybko.

edelkronekameleon

Slidery - pozwalają uzyskać idealnie płynne przejazdy kamery - efekt kinowy.

Partnerzy